"Миронівський хлібопродукт" почав будівництво перших двох черг Вінницької птахофабрики

21.05.10 07:50 4081 1

"Миронівський хлібопродукт" оголосив про початок будівництва перших двох черг Вінницької птахофабрики.

"Миронівський хлібопродукт" почав будівництво перших двох черг Вінницької птахофабрики

Церемонія закладання першого каменя відбулася 20 травня біля міста Ладижин Вінницької області, повідомляє прес-служба компанії.

Очікується, що перша черга буде запущена в експлуатацію в 2013 р., а на повну потужність перші дві черги функціонуватимуть в 2015 р. Третя і четверта черги опціональні. Рішення про продовження будівництва залежатиме від попиту і цін на той час.

Планується, що якщо будуть закінчені всі чотири лінії, нове підприємство приблизно в два рази перевищить обсяги Миронівської птахофабрики, кожна лінія якої випускає близько 100 тис. т курячого м'яса на рік.

"Миронівський хлібопродукт" - одна з провідних агропромислових компаній України, що виробляє куряче м'ясо і вирощує зерно.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК-Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Vidar
    Vidar
    16-05-13, 09:50 | IP:95.133.178...
    Вот вам вся подноготная Косюка, ПАТ "МХП" и MHP S.A.
    Придбавши «Миронівський хлібопродукт» акції якого знаходяться в основному у працівників даного підприємства і будучи дальноглядним знав що доведеться платити дивіденди, адже саме в це підприємство працівники вклали свої майнові приватизаційні сертифікати, Він створив ще одне підприємство «Миронівський хлібопродукт» (MHP S.A.) що взагалі знаходиться за кордоном і за рахунок коштів першого розвивав друге. При цьому перше підприємство вважалося збитковим а друге високодохідним. Приклад - Виплата дивідентів у 2013р. В усіх офіційних новинах навіть на офіційному сайті ПАТ «Миронівський хлібопродукт» було висвітлено про виплату по $1.13 за акцію, при цьому всі акціонери ПАТ «Миронівський хлібопродукт» отримали по 0.47 грн. за акцію. Відчутня різниця в 20 разів чи не так. Чи можливо по $1.13 за акцію отримали обрані, а звичайні працівники отримали 0.47 грн. На питання чому така різниця відповідь була вичерпна: - По $1.13 за акцію виплачувала MHP S.A. а ПАТ «Миронівський хлібопродукт» це зовсім інша юридична організація... Які ще можуть виникати сумніви що до "чеснот" даного підприємства.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)