Оздоровча кампанія в області у розпалі

09.06.10 11:16 3128 1

На Вінниччині розпочали свою роботу 8 оздоровчих позашкільних таборів, де перебуває близько тисячі дітей.

Оздоровча кампанія в області у розпалі

Заступник голови Любов Спірідонова 8 червня з робочою поїздкою відвідала дитячий санаторії «Сокілець», що у Немирівському районі. Зараз там перебуває найбільше відпочиваючих – 142 дитини віком від 7 до 17 років з Вінницької та Миколаївської областей.

Щодо вартості путівок у позашкільних таборах Любов Спірідонова відзначила, що їх вартість з 1300-1400 грн. у минулому році збільшилась до 1800-1900 у цьому році. Загальна вартість путівки у «Сокілець» складає 1 995 грн., що становить 95 грн. в день, а санаторно-курортна – 2703 грн., тобто 129 грн. в день. В оздоровчому таборі діє 19 корпусів, кілька з них зараз перебуває у стані активного ремонту. Слід відзначити, що даний санаторій спеціалізується на лікуванні фізіологічних вад зору у дітей. Діє декілька кабінетів, оснащених спеціальними приладами для корекції та профілактики порушень зору. Щодо харчування, то в день на дитину витрачається 30 грн. У світлі минулорічних масових отруєнь у таборах особлива увага приділяється санітарно-епідеміологічному стану закладу, тому меню, що складене за місяць, погоджується в районному СЕС.

Головний лікар санаторію «Сокілець» запевнив, що у разі необхідності табір здатен працювати і 5-ту зміну з метою оздоровлення необхідної кількості дітей. Адже, як зазначила Любов Спірідонова, одне з основних завдань влади – забезпечити 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За її словами з 10 червня розпочинають роботу табори, які оздоровлюватимуть дітей даної категорії, зокрема з Тульчинської, Брацлавської та Ситковецької шкіл-інтернатів.

За словами Любові Спірідонової, однією з найбільших проблем у проведенні оздоровчої кампанії 2010 року стало пізнє прийняття Державного бюджету, внаслідок чого не було вчасно проведено тендерні процедури по оздоровленню дітей влітку. Але заступник голови облдержадміністрації висловила сподівання, що з 18 червня запрацюють всі 20 таборів, що є на Вінниччині.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. він
    він
    15-06-10, 14:23 | IP:94.153.93...
    А чому б не похвалитися роботою пришкільних "оздоровчих" таборів. Особливо тих, які знаходяться в 4 зоні ЧАЕС. І хто це додумався - оздоровити дітей в зоні, та ще ё при школі, прохарчувавши дитину на 4 грн...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)