Микола Джига: реальна закупівельна ціна на молоко від населення – 3,5 грн/літр

10.08.10 08:39 4396 1

Реальна закупівельна ціна на молоко від населення – 3,5 грн. за літр – вважає голова облдержадміністрації

Микола Джига: реальна закупівельна ціна на молоко від населення – 3,5 грн/літр

Голова облдержадміністрації Микола Джига вважає, що молоко від населення повинні приймати за ціною не менше трьох – трьох з половиною гривень за літр. Підвищення рівня закупівельних цін, на його думку, можна досягти за умови гарантованої якості сировини, яка буде перевірятися на молокоприймальних пунктах.

Відповідаючи на запитання журналістів у ході робочого візиту до Гайсинського району, Микола Джига наголосив: «Я бачу реальну ціну на молоко на рівні 3-3,5 грн. за літр. І вона повинна бути такою, якщо якість молока буде перевірятися на молокоприймальних пунктах». Він назвав неприпустимим ситуацію, коли здавальники сировини «доливають воду та розводять крейдою». «Ми будемо просити населення здавати якісне молоко», - зауважив очільник області. Разом з тим, підкреслив губернатор, завдяки цілеспрямованій роботі протягом останніх місяців вдалося підвищити рівень закупівельних цін на молоко з 1,5 грн. до 2,2 грн.

Для довідки:
На ринку молока в області працюють 17 молокопереробних підприємств області та біля 10 приватних сироробних цехів. Молоко заготовлюється в 1142 сільських населених пунктах, проте лише в 551 є молокоприймальні пункти. У минулому році в області вироблено 842 тис. тонн молока, з яких молокопереробними підприємствами області закуплено 461 тис. тонн (55%). Решта молока закуповують переробники з інших областей. Вінницька область – серед лідерів за обсягами виробництва молока в Україні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. петр
    петр
    11-08-10, 23:04 | IP:95.132.20...
    дуже добре було б мати таку цину, селянин би вижив и корову не потрибно ризати. Це було б дуже розумно и корисно для держави и всих людей в цилому. Основне, що люди на сели були заняти, а не ходили по биржах.Дай боже голови облдержадминистрации добитись цеи цины.Наперед благодарни Вам селяни Тепличчини.Дай Бог Вам здоровя.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)