На заводах Вінницької області вже вироблено понад 40 тисяч тонн цукру

22.09.10 05:45 2110

Понад 40 тис. тонн цукру уже вироблено на заводах Вінниччини.

На заводах Вінницької області вже вироблено понад 40 тисяч тонн цукру

Наразі аграрії сіють озимі зернові. Понад 30 тис. гектарів площ в області уже зайняті ними. Про хід робіт на осінньому полі, прогнози на ціни сільськогосподарських культур і не тільки йшлося на прес-конференції заступника голови облдержадміністрації Василя Чернія.

На Вінниччині завершили сіяти ріпак. Традиційна економічно вигідна ринкова культура зайняла 75 тис. га. Аграрії зібрали гречку і просто, більше 20% площ з кукурудзою, яка цього року має гарний врожай і здатна підтягнути загальний вал зернових не тільки області, а й держави. Планувалося, що цукрові буряки цьогорічного сезону перероблятимуть 14 заводів. Нині працює 11. Два заготовляє сировину, одна цукроварня поки що без солодких коренів.

На рівні минулого року реалізовано господарниками зерна, а це 235 тис. тонн збіжжя, яке пішло за межі області на експорт. Усі райони підтвердили, що до регіональних ресурсів врожай засапано, а аграрний фонд закупив зернових на суму близько 50 млн. грн. Буде в області з чим пити чай і з чого варити кашу, якщо її не заварять любителі дефіциту. І у вінницьких магазинах невдовзі має домінувати продукція місцевих виробників.
Поки цінова політика на сільськогосподарську продукцію формується, завойовує ринок і споживача, селяни знову орють, засівають подільські землі під майбутній врожай.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька обласна державна телерадіокомпанія
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)