Понад 125 тисяч рослин конопель виявили правоохоронці Вінниччини

27.09.10 07:52 2428

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків в Жмеринському районі Вінницької області виявили плантацію конопель в кількості понад 125 тисяч рослин.

Понад 125 тисяч рослин конопель виявили правоохоронці Вінниччини

Як з’ясувалось, майже достиглий «урожай» не має власника. Територія, на якій рясно вродила рослина, належить Браїлівському цукровому заводу та використовується ним для зберіганні стічних вод від виробництва.

За словами начальника ВБНОН УМВС України у Вінницькій області Сергія Мельника, на даній території ще у 90-х роках наркозалежний чоловік протягом тривалого часу вирощував коноплі. Тоді дільничні працівники міліції неодноразово знищували посіви та порушували кримінальні справи відносно зловмисника. За це він кілька разів був засуджений на різні терміни відбування покарання. Саме така діяльність чоловіка призвела до того, що ця рослина роками самозасіювалась та зайняла величезну територію.

Цьому ж сприяли і умови. Вода, яка стікала з цукрового заводу, містила вапно.

Як зазначив Сергій Мельник, насіння виявлених рослин майже дозріле. Ще 10-20 днів і коноплі самі б почали висіватись на наступний рік.

Зараз правоохоронцями Жмеринського райвідділу проводяться заходи по знищенню виявлених рослин і триватимуть кілька днів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)