В області активізувалось виробництво молокоприймальних пунктів

13.10.10 07:02 2856 0

З початку «молочної кампанії», зініційованої головою облдержадміністрації, в області встановлено 160 нових пунктів прийому молока

В області активізувалось виробництво молокоприймальних пунктів

Нове обладнання молокозаводам області поставляє зокрема і місцевий виробник –ВАТ «Уланівський агромаш». З виробництвом на підприємстві ознайомився голова обласної державної адміністрації Микола Джига підчас робочої поїздки до Хмільницького району.

У Ш кварталі цього року завдяки замовленням від молокозаводів на виготовлення молокоприймальних пунктів підприємство збільшило обсяги виробництва у 4 рази порівняно з минулим роком. У вересні «Уланський агромаш» виготовив 30 пунктів прийому молока, на жовтень має вже 22 замовлення.

Голова облдержадміністрації Микола Джига, перебуваючи на підприємстві, зазначив: реалізація програми зі встановлення молокоприймальних пунктів дозволила не лише контролювати якість молока від населення, а і підтримати місцевого виробника такого обладнання. «Закон «Про молоко і молочну продукцію» передбачає обов’язковість лабораторного дослідження молока від населення в молокоприймальних пунктах. Важливо, що ставлячи за мету наведення порядку на ринку молока, ми сприяли і збільшенню виробництву на нашому підприємстві - «Уланівський агромаш», де випускають якісні молокозаготівельні пункти, які відповідають усім необхідним стандартам», - додав губернатор, - а це робота для наших громадян, а відповідно надходження до місцевого бюджету».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)