«Яка б не була обласна рада, треба працювати», - Микола Джига

03.11.10 08:57 3164 10

Голова облдержадміністрації бачить співпрацю з новою обласною радою конструктивною

«Яка б не була обласна рада, треба працювати», - Микола Джига

Голова облдержадміністрації Микола Джига готовий співпрацювати з будь-яким складом обласної ради. «Яка б Голова облдержадміністрації бачить співпрацю з новою обласною радою конструктивною не була обласна рада, треба працювати», - сказав він. І додав: «Ми повинні робити усе, щоб Вінницька область була однією з кращих у плані створення соціальних стандартів, забезпечення майбутнього розвитку АПК та усіх галузей господарства, а також безумовно захисту прав і свобод наших людей».

Голова облдержадміністрації Микола Джига сподівається, що політична палітра в новообраній облраді не вплине на ефективну взаємодію між виконавчою та представницькою владою. «Мені було комфортно працювати із тим складом, який був, і буде комфортно працювати з тим, який буде. Це все – вибір громадян, ми повинні поважати цей вибір. Будемо співпрацювати з усіма - хто буде в коаліції, хто буде в опозиції, з усіма фракціями, і будемо однаково ставитися з повагою до кожної політичної сили, представленої в обласній раді».

Микола Джига зауважив, що партія влади розраховує на більшість в обласному парламенті. «Ми нарахували приблизно 70 місць», - уточнив він.

У вересні обласна рада збільшила свій склад до 132 депутатів, одна половина з яких обирається за партійними списками, а інша – по одномандатних мажоритарних округах.

За попередніми даними, до Вінницької обласної ради по партійних списках проходять 5 партій: Партія регіонів (20,1%), ВО Батьківщина (19,4%), Єдність (11,4%), Фронт Змін (7,1% ), Свобода (5%). По одномандатних мажоритарних округах попередньо обрано представників від цих партій, а також від Народної партії та СПУ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Ирина
  Ирина
  05-11-10, 21:05 | IP:78.49.64...
  Идеология у них одна - остаться у власти даже если и без морали!
 • 9. Юлька
  Юлька
  05-11-10, 19:15 | IP:94.153.41...
  Державний службовець дійсно має право висуватись від будь-якої партії. В радах усіх рівнів є дерслужбовці, які вже обирались 4 і більше рази. Колись вони обирались вд Комуністичної партії, потім соціалістичної, потім Нашої України, потім Батьківщини, тепер Регіонів... А завтра вони куди переметнуться. Та їм байдуже, від якої партії, тільки б лишитись при владі. Це їхнє право... А наш обовязок - обрати цих службовців у ради... А право в нас лише одне - вільно(якщо пощастить) померти в свій час... Ніяк не можу второпати - де тут ідеологія, де мораль... Ой, що це я тут розфілософствувалася.
 • 8. Lyovka
  Lyovka
  05-11-10, 18:46 | IP:195.114.157...
  Юля.. зарплату платить їм держава.... а ми - державі своїми податками... за ці ж гроші провладна партія зараз відпочиває на курортах, іздить та літає... тому якщо посадовець має відмінну ідеологію від ПР(хоча уся ідеологія посадовців - це гроші), то він має повне моральне право висуватись від іншої партії, на мою думку.
 • 7. Ирина
  Ирина
  04-11-10, 22:46 | IP:78.49.107...
  Юлька! А ПР где зарплату получает? Не там где и остальные?
 • 6. Він
  Він
  04-11-10, 12:47 | IP:178.94.179...
  В людей просто не має нічого святого. Тільки б прорватися у владу...А під яким прапором - їм байдуже... Як потім їм буде байдужа і наша доля - доля їхніх виборців!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)