Інвестори для пам’яток архітектури

30.06.08 10:52 2494 2

Таку думку висловив на колегії з представниками районних відділів містобудування і архітектури головний зодчий області Сергій Царенко.

Інвестори для пам’яток архітектури

На засідання визначались основні цілі та завдання, конкретизована проблематика окремих питань.

Сьогодні, переконаний Сергій Царенко головним завданням управління містобудівного розвитку Вінницької області є впровадження комплексної документації, що потребує значних коштів. Необхідно розробити генплани 3 міст, 20 селищ та 1086 сіл. За словами головного архітектора це можливо тільки за умови співфінансування державного та обласного бюджетів. Лише для завершення розроблення схеми планування території області в поточному році необхідно 600 тис. грн.

Не останнім завданням яке вирішують вінницькі фахівці – архітектори є збереження архітектурної спадщини, реставрація та пристосування пам’яток для створення культурних та ділових центрів.

За словами Сергія Царенко, сьогодні надзвичайно важко силами обласного і навіть державного бюджету підтримувати в належному стані а тим більше реконструювати архітектурну спадщину на теренах Вінницької області. Тому до порятунку пам’яток архітектури ймовірно залучатимуть інвесторів.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Олександр
  Олександр
  01-07-08, 21:27 | IP:92.112.45...
  Люба архітектура починається з гармонії і порядку. Подивіться як в нашому місті захоплюють тротуари, років двадцять такого ніхто-б не допустив. Подивіться на вул.Островського 101 - Богдана Хмельницького, там живуть круті,вони скоро захоплять весь тротуар,а ми будемо говорити що не хватає коштів на якусь архітектуру, ото і є архітектура.Спустіться на землю,і подивіться навкруги...
 • 1. Скептик
  Скептик
  01-07-08, 17:17 | IP:81.30.174...
  Головний зодчий області... Це круто. Головний архітектор області - це зрозуміло. Завжди здавалось, що зодчий - це зодчий, і головних серед них не буває.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)