Інвестори для пам’яток архітектури

30.06.08 10:52 2950

Таку думку висловив на колегії з представниками районних відділів містобудування і архітектури головний зодчий області Сергій Царенко.

Інвестори для пам’яток архітектури

На засідання визначались основні цілі та завдання, конкретизована проблематика окремих питань.

Сьогодні, переконаний Сергій Царенко головним завданням управління містобудівного розвитку Вінницької області є впровадження комплексної документації, що потребує значних коштів. Необхідно розробити генплани 3 міст, 20 селищ та 1086 сіл. За словами головного архітектора це можливо тільки за умови співфінансування державного та обласного бюджетів. Лише для завершення розроблення схеми планування території області в поточному році необхідно 600 тис. грн.

Не останнім завданням яке вирішують вінницькі фахівці – архітектори є збереження архітектурної спадщини, реставрація та пристосування пам’яток для створення культурних та ділових центрів.

За словами Сергія Царенко, сьогодні надзвичайно важко силами обласного і навіть державного бюджету підтримувати в належному стані а тим більше реконструювати архітектурну спадщину на теренах Вінницької області. Тому до порятунку пам’яток архітектури ймовірно залучатимуть інвесторів.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)