Податкова міліція викрила фермера, який «подарував» державі свої борги

17.01.11 16:35 2821

За рахунок дотації з бюджету вирішив покрити кредитні борги директор, він же головний бухгалтер, фермерського господарства у Піщанському районі на Вінниччині.

Податкова міліція викрила фермера, який «подарував» державі свої борги

Підпорядковане йому господарство мало багато несплачених боргів по кредитах та позиках, що не дозволяло як фінансово неспроможному отримати кошти на підтримку з державного бюджету. Тим не менш, прагнення отримати свій шматочок бюджетного пирога примусило директора піти на службову аферу.

Від імені власної доньки він реєструє нове підприємство, також фермерське господарство, і тут же просить фінансової підтримки на розвиток у фонді, що виділяє кошти на підтримку фермерських господарств. Підстава – закупівля техніки для обробітку майже 100 га землі, між тим як насправді новоутворене господарство не мало в активі жодного клаптика землі. Щойно бажані 100 тисяч гривень надійшли на рахунки господарства, протягом кількох днів кошти були переведені директором на рахунок його підприємства-боржника і в подальшому витрачені на виплату кредитів.

- Оскільки господарство мало заборгованість по раніше отриманих кредитах та позичках, його директор не мав права на отримання коштів для підтримки з державного бюджету, - пояснює начальник відділу податкової міліції Тростянецької ОДПІ Юрій Сичук. – Відтак використання 100 тисяч гривень допомоги на розвиток господарства, які насправді були спрямовані на покриття боргів іншого, підпадає під 209 статтю Кримінального кодексу України – легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом. Відносно директора вже порушена кримінальна справа за згаданою статтею. Наразі триває розслідування.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)