ДАІ поновить стаціонарний пост на трасі Київ-Вінниця

24.01.11 09:42 3529

Державтоінспекція планує відновити роботу стаціонарного посту Дорожньо-патрульної служби (ДПС) на трасі Київ-Вінниця біля села Комсомольське Козятинського району

ДАІ поновить стаціонарний пост на трасі Київ-Вінниця

За словами начальника Управління ДАІ Вінницької області Геннадія Прокоповича, пост буде обладнано сучасними стаціонарними системами відеоконтролю.

"Ми зможемо фіксувати проходження кожної одиниці транспортного засобу через цей пост. Його функції - гарантування безпеки дорожнього руху. Відтак виявлятимемо водіїв, які перевищили швидкість, а також транспортні засоби, що перебувають у розшуку", - інформував Г. Прокопович.

За словами керівника, зараз пост "обладнується в належний стан". А вже за місяць об'єкт повноцінно функціонуватиме.

Коментуючи вибір місця розташування стаціонарного поста ДПС, Г. Прокопович відзначив: "Це вигідно територіально. Це - виїзд до Києва, виїзд на територію Житомирської, Хмельницької області. Раніше в області працювало 4 стаціонарних пости, можливо, в подальшому ми і їх відновлюватимемо, проте зараз працюють пересувні пости".

Як повідомляв на початку року начальник Державного департаменту ДАІ МВС України Валерій Лозовий, загалом по країні планується поновити функції близько 35 стаціонарних постів Державтоінспекції.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:УКРІНФОРМ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)