Микола Джига порадив сільським головам бути ближчими до народу

28.01.11 15:39 2668 3

«Їхати самим до людей у села, а не приймати їх у кабінетах» - порадив Микола Джига сільським та селищним головам на зустрічі у рамках спеціального семінару у Хмільнику.

Микола Джига порадив сільським головам бути ближчими до народу

Голова облдержадміністрації вважає, що в щоденних стосунках влади і громадянина треба досягти максимальної прозорості та простоти. А реагування на проблеми мешканців територіальних громад має бути оперативним, проте не формальним. Адже головне завдання влади, наголосив очільник регіону, - покращувати умови життя людей.

Голова облдержадміністрації Микола Джига наполягає на необхідності регулярних виїзних прийомів громадян у сільській місцевості чиновниками різних рівнів. Зустрічі з сільськими громадами, на думку очільника області, мають відбутися за присутності представників міліції і прокуратури. Також він наголосив на неприпустимості «відписок» на звернення людей. «Не шукати причини, які заважають це робити, а потрібно робити усе для людей», - сказав він. Голова облдержадміністрації відзначив важливість добре організованого зв’язку влади і соціально незахищених громадян.

Микола Джига звернувся до сільських голів також із закликом активно займатися утриманням і розвитком інфраструктури. «Будьте господарями в своєму селі», - зазначив він.

Також голова облдержадміністрації зосередив увагу самоврядців на питаннях, що стосуються здійснення контролю за земельними та природними ресурсами, а також впорядкування територій.

Завдання сільських рад, зазначив він, полягає в забезпеченні контролю за експлуатацію дорожнього покриття, інших об’єктів житлово-комунального господарства, благоустроєм сіл і селищ. Сільські ради повинні здійснювати екологічний нагляд за своїми територіями, зокрема в питаннях якості питної води, стану громадських криниць, додав губернатор. «Ми повинні забезпечити якісні умови життя нашим людям», - підкреслив Микола Джига.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Андрій
  Андрій
  28-01-11, 22:38 | IP:109.108.241...
  Такий самий піарщик, як і усі...прям він все зробив, він все збудував...
 • 2. Козак
  Козак
  28-01-11, 18:22 | IP:178.94.19...
  Бог дав хоть одного нормального губернатора. Не піарщика і не губошльопа,помірковану і не відірвану від життя людину. Жаль буде якщо заберуть в Київ.
 • 1. СТ.ОПЕР
  СТ.ОПЕР
  28-01-11, 17:26 | IP:80.84.189...
  МОЛОДЕЦ, ТОВ. ГЕНЕРАЛ !!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)