Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський попросив допомоги у Президента України

14.02.08 00:00 2606

У п’ятницю, 8 лютого, відбулась зустріч голови Вінницької ОДА Олександра Домбровського з Президентом України Віктором Ющенком. Губернатор відзвітував Президенту про увесь спектр питань, що стосуються соціально-економічного розвитку області за минулий рік.

Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський попросив допомоги у Президента України

Як розповів на брифінгу 12 лютого Олександр Домбровський, Президент України позитивно оцінив динаміку та економічні показники області. Крім цього, голова ОДА звернув увагу глави держави на проблеми, котрі потрібно вирішувати, і попросив сприяння.

Секретаріат Президента України готує Указ Президента щодо “больових точок” Вінниччини, повідомив Олександр Домбровський. По-перше, це підтримка фінансування історично-культурного заповідника “Буша” Ямпільського району, палацу Потоцького у Тульчині, реконструкція готелю “Савой” як пам’ятника архітектури. По-друге, губернатор попросив 50 млн. грн. на продовження будівництва хірургічного відділення обласної лікарні ім. Пирогова та кошти на газифікацію віддалених районів області. Мова йшла і про децентралізацію поставок обладнання для сільських закладів медицини, утримання позашкільних закладів освіти.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)