986 водіїв стали безПРАВними ДАІшники відпрацюванням задоволені

15.02.08 00:00 2553

Кількість дорожньо-транспортних пригод із потерпілими за півтора місяця 2008 року зменшилась на 10% у порівнянні з торішніми показниками за відповідний період.

986 водіїв стали безПРАВними ДАІшники відпрацюванням задоволені

Обласна ДАІ пишається цим результатом своєї роботи і, в першу чергу, завдячує саме широкомасштабним відпрацюванням, які протягом місяця проводились на українських автошляхах.

Кому не до радощів, так це водіям, які жорстко поплатились за порушення Правил дорожнього руху. 986 осіб, за словами начальника ДАІ Вінниччини Миколи Сіманчука, суди позбавили права керування автомобілем, ще понад 3,5 тисячі вимушені заплатити штрафи.

— За півтора місяця інспектори ДАІ подали на розгляд судів близько 35 тисяч адміністративних протоколів. Це дуже багато, суди були перевантажені, проте ми вдячні їм за співпрацю. Певний порядок на дорогах таки вдалось навести, особливо що стосується пішохідних переходів і транспортних перевезень, — звітує Микола Віталійович.

Хоч 10 лютого відпрацювання завершились, розслаблятись вінницьким водіям не варто. ДАІ обіцяє продовжити посилено контролювати автомобільний рух області. Проте поки що відчуває певний дефіцит кадрів — близько 80 співробітників.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)