Миронівський хлібопродукт інвестує 272 млн дол. на будівництво птахокомплексу у Вінницькій області

30.03.11 03:47 4164 2

Агрохолдинг планує за рік збільшити інвестиції на 43,5%

Миронівський хлібопродукт інвестує 272 млн дол. на будівництво птахокомплексу у Вінницькій області

Найбільший виробник курятини в Україні — агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) має намір цього року інвестувати у свій розвиток близько 320 мільйонів дол., що на 43,5% більше, ніж минулого 2010 року.

«Ми плануємо інвестувати у виробництво зерна, в нарощування продажу готової м’ясної продукції, але основні кошти підуть на реалізацію проекту будівництва птахокомплексу у Вінницькій області», — сказав голова правління ВАТ МХП Юрій Косюк.

Передбачається, що на проект вінницького птахокомплексу буде спрямовано 85% коштів, які інвестуються. МХП має намір ввести його в експлуатацію 2013 року й до 2015 року вивести його першу чергу на повну потужність — 220 тисяч тонн м’яса птиці на рік. В цілому ж очікується, що загальна потужність комплексу становитиме 440 тисяч тонн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета День
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Vidar
  Vidar
  16-05-13, 10:15 | IP:95.133.178...
  Вот вам вся подноготная Косюка, ПАТ "МХП" и MHP S.A.
  Придбавши «Миронівський хлібопродукт» акції якого знаходяться в основному у працівників даного підприємства і будучи дальноглядним знав що доведеться платити дивіденди, адже саме в це підприємство працівники вклали свої майнові приватизаційні сертифікати, Він створив ще одне підприємство «Миронівський хлібопродукт» (MHP S.A.) що взагалі знаходиться за кордоном і за рахунок коштів першого розвивав друге. При цьому перше підприємство вважалося збитковим а друге високодохідним. Приклад - Виплата дивідентів у 2013р. В усіх офіційних новинах навіть на офіційному сайті ПАТ «Миронівський хлібопродукт» було висвітлено про виплату по $1.13 за акцію, при цьому всі акціонери ПАТ «Миронівський хлібопродукт» отримали по 0.47 грн. за акцію. Відчутня різниця в 20 разів чи не так. Чи можливо по $1.13 за акцію отримали обрані, а звичайні працівники отримали 0.47 грн. На питання чому така різниця відповідь була вичерпна: - По $1.13 за акцію виплачувала MHP S.A. а ПАТ «Миронівський хлібопродукт» це зовсім інша юридична організація... Які ще можуть виникати сумніви що до "чеснот" даного підприємства.
 • 1. natasha
  natasha
  03-04-11, 00:47 | IP:92.49.205...
  Они нвестируют строительство,а вот строители денег пока за свою работу невидят.Полное кидалово.А кого вообще интересуют люди тяжко вкалывающие?За счёт текучки раб.силы у нас в стране уже не одно предприятие здано в эксплуатаию.Люди опомнитесь,ведь за свои деяния если тут не ответите,так "там" то точно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)