У Вінницькій області збудують 7 сучасних молоко товарних комплексів вартістю 100 млн. грн

06.04.11 18:03 4484 4

700 млн. грн. коштуватиме обласна програма з будівництва молоко товарних комплексів

У Вінницькій області збудують 7 сучасних молоко товарних комплексів вартістю 100 млн. грн

До кінця 2011 року інвестор готовий збудувати в області 7 сучасних молоко товарних комплексів, вартістю 100 млн. грн.. кожний. Їх наповнять продуктивним імпортним молодняком молочних порід. Аби досягти збільшення промислового виробництва молока найближчим часом, голова облдержадміністрації вимагає усунути усі адміністративні та організаційні перепони для інвестора, а також знайти необхідні площі під кормову базу для нових ферм.

Про хід реалізації програми з розвитку молочного скотарства голові облдержадміністрації доповідали керівники районів, на які було покладено завдання визначити площадки під майбутні тваринницькі комплекси.

Розпочинати будівництво хоч зараз інвестор готовий уже на двох площадках, де вирішені питання із забезпеченням землі під кормову базу, - у Жмеринському та Немирівському районах.

«На даний час ми знайшли усі можливості, усі компроміси з основними інвесторами, які беруться за цей проект, і відповідно ними були поставлені певні умови для того, щоб ми підготували платформу під реалізацію проекту», - зауважив перший заступник голови ОДА Іван Мовчан. Успішна реалізація стратегічної програми залежить від вирішення питання з землею під кормову базу. Для цих цілей необхідно знайти 15 тис. га землі, це лише 1% від загальної площі земель регіону. Додаткові гектари для інвестора можна забезпечити шляхом розірвання власниками земельних паїв угод з неефективними орендарями. За результатами інвентаризації земельних ресурсів, яка проводилась за дорученням голови облдержадміністрації, перелік таких «господарників» складено. Люди готові укласти нові договори на вигідніших умовах, зауважили керівники райдержадміністрацій.

Задекларовані під будівництво 7 молокотоварних комплексів, які розраховані на 8400 голів. Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації, з племінними заводами Голландії, Німечини та США досягнуто підтвердження про укладення довгострокових контрактів на поставку якісного поголів’я нетелів. Адже, за словами Івана Мовчана, «сьогодні фактично можливості серйозного відтворення молочного скотарства на тій базі, яка є, немає».

Перші два об’єкти підрядник обіцяє здати в експлуатацію до 15 серпня. На кожній з ферм буде створено не менше 60 робочих місць. Інвестор готовий платити працівникам 50 грн. на годину.

Голова облдержадміністрації Микола Джига наголосив: «Нам треба до кінця року збудувати 7 сучасних ферм з технологічним обладнанням, з абсолютно новими підходами догляду за тваринами, щоб люди переконались: ми серйозно зайнялись відродженням молочного скотарства. Ми забезпечимо збільшення виробництва молока, нові робочі місця, роботу для нашого машинобудівного заводу – ВАТ «Брацлав» та додану вартість, яка буде формуватись в районах за рахунок тваринництва».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Тарас з Брацлава
  Тарас з Брацлава
  11-04-11, 05:02 | IP:95.81.46...
  Організоване злочинна група (ВАТ"Брацлав" + "Кряж") власниками яких є Михайленко і Мовчан використовуючи надані ім державою владні повноваження,
  розробили корупційну схему отримання і в майбутньому привласнення 700 млн.
  грн. кредитних та бюджетних коштів, які будуть направлені за іх вказівками на власні або підконтрольні їм приватні структури. Усе "інше" локшина на наші вуха та "туман". Куди дивиться М.Джига? Невже взяли в "долю"?
 • 3. Ірина
  Ірина
  07-04-11, 14:31 | IP:46.227.137...
  Володимир, а може навпаки піднімуть! Нададуть людям робочі місця та достойну заробітну плату! Можливо Ви належите до того числа фермерів, які людям платят копійки за їх паї,та роботу, а своїм дітям купують квартири та будують будинки, тому Вам не вигідна конкуренція?
 • 2. володимир
  володимир
  06-04-11, 22:19 | IP:82.207.3...
  авжеж угроблят кажу як фермер який жеве і працює в селі . за рахунок того що олігархи які немають куди дівати свої кошти які вони заробили за рахунок того що прибрали до рук заводи і неплатять податки у повному обсязі ..тепер ще задушать село бо зараз люди в селах ще ледь проживають на тому молоці яке ще приймають за ті нещасні копійки як запустят ці комплекси то взагалі можуть не приймати а як будуть то за бесцінь ... і все тоді а паралельно із цим зроблять землю товаром . і люди віддадуть землю за копійки теж . бо вона стане їм не потрібна .. бо свині дешеві .і молоко теж для чого та земля.. о такі наші державні стратеги і така ця антинародна і антиукраїнська влада .. .. но я не можу зрозуміти чим вони думають коли не коли ця вся біднота і городска і наша піде на них війною бо небуди іншого виходу

  ...коли ви вже наїстеся усе вам мало .. всеодно жеття одне .мабуть оце єдина справидливість рівність
 • 1. володимир
  володимир
  06-04-11, 21:54 | IP:82.207.3...
  угроблят село повністью

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)