Альтернативна енергетика - новий напрямок розвитку Могилів-Подільського району

11.04.11 17:53 3394 4

Голова облдержадміністрації хоче, щоб в Могилів-Подільському районі взялись за альтернативну енергетику

Альтернативна енергетика - новий напрямок розвитку Могилів-Подільського району

Голова облдержадміністрації Микола Джига пропонує реалізувати пілотний проект з виробництва деревних брикетів на базі Могилів-Подільського району, задіявши потужності місцевого машзаводу. Про це він повідомив після зустрічі з керівником підприємства, перебуваючи з робочою поїздкою у Могилів-Подільському. Микола Джига наголосив: «Пелети – один з найбільш екологічних видів біопалива, і у нас є всі підстави сьогодні розвивати їх виробництво».

З ініціативи голови облдержадміністрації у Могилів-Подільському районі спільно з місцевим машинобудівним заводом реалізовуватиметься пілотний проект з виробництва пелет. Сировиною для біобрикетів можуть слугувати як відходи деревини, так і сухостій, який вирубується комунальниками щороку у рамках заходів з благоустрою. Могилів-Подільський машзавод виробляє піролізні котли, які працюють на біопаливі. Такими альтернативними котлами обладнані три школи в районі. Економія бюджетних коштів за сезон становить 60 тис. грн., стверджують виробники.

Голова облдержадміністрації доручив своєму першому заступнику створити групу з фахівців, аби детально вивчити питання та розробити комплексну концепцію з виробництва екологічно чистого палива. Очолить робочу групу Іван Мовчан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Юлия
  Юлия
  12-04-11, 11:03 | IP:178.74.203...
  К этой теме в виде примера очень удачная статья в газете "Сегодня"
  http://www.segodnya.ua/news/14240702.html
  были бы спонсоры и меценаты, а умов гениальных у нас хватает )))
 • 3. Юлия
  Юлия
  12-04-11, 10:24 | IP:178.74.203...
  Очень правильно решили. И желаю что бы эта идея успешно воплотилась в жизнь и вдохновила на поиски других экологических альтернатив. А то наш "уважаемый" премьер по всем центральным каналам уже месяц распинается что "В Украине нет возможности перейти на альтернативные виды энергии". Если перефразировать для обывателя, то: "Украина не может без атомных станций продавать ел.ен. за границу и наполнять таким образом карманы чиновников. По этому дорогие украинцы - нечего рыпаться - мирный атом в каждый дом".

  Если инициативу Винницкой области повсеместно будут подхватывать в других регионах и будут обращать внимание на наших кулибинов, то есть шанс сохранить нашу страну хотя бы на том экологическом уровне, который есть сейчас, а может даже и улучшить.
 • 2. володя
  володя
  12-04-11, 08:42 | IP:82.207.2...
  правильно давно пора .я за це у нас і солома дурно спалюється на полях по хозяйствах можна булоби її продати булаби вигода фермерам і переробникам і паливо булоб я думаю дешевшим від вугіля на порядок .
 • 1. патріот
  патріот
  11-04-11, 21:09 | IP:91.124.138...
  Такі проекти потрібно впроваджувати по всій області, а той по країні.
  Нерахована кількість деревини спалюється населенням та комунальниками в повітря без користі.В Чехії таким способом обігрівають цілі села,лікарні, школи десятиліттями!!!!!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)