Природно-заповідний фонд Вінницької області збільшився на 2485 гектари

11.05.11 17:14 7513

Рішенням обласної ради в області створено п’ять нових об’єктів природно-заповідного фонду та значно збільшена територія регіонального ландшафтного парку "Дністер".

Природно-заповідний фонд Вінницької області збільшився на 2485 гектари

Серед новостворених: ботанічна пам'ятка природи, два гідрологічних та два ландшафтних заказники у Хмільницькому та Жмеринському районах.

Парк "Дністер" був створений у 2009 році в межах Могилів-Подільського району. Наразі до нього приєднались 1700 гектарів Ямпільщини, що разом складає понад 6700 гектарів заповідної території. По річці Дністер парк межує із молдовськими водно-болотними угіддями міжнародного значення "Унгурь-Холошниця" (Рамсарський сайт).

Як субмеридіональний екологічний коридор долина річки Дністер має вирішальне значення для збереження біотичного розмаїття, високий рекреаційний потенціал, є перспективною для створення ключових елементів екологічної мережі.

Гідрологічні заказники: "Снивода" та "Рівський" представлені заплавами річок низького рівня з різнотравно-злаково-осоковими луками та є невід’ємною частиною екологічної мережі.

Ландшафтні заказники "Межирівські берізки" та "Струмок" представляють типові ландшафти краю та вносять свою частку у справу збереження ландшафтного різноманіття.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)