На Вінниччині податківці викрили фермера, який «відмив» більше півмільйона гривень

25.05.11 12:06 2594

Оборудка закінчилася для фермера порушенням проти нього кримінальної справи

На Вінниччині податківці викрили фермера, який «відмив» більше півмільйона гривень

Голова фермерського господарства на Вінниччині потрапив під кримінальну відповідальність за махінації з операціями купівлі-продажу паливно-мастильних матеріалів. Відповідно до договору, його господарство отримало дизельне пальне від двох фірм на суму майже 500 тисяч гривень. Гарантією платоспроможності замовника став урожай сої, вирощений на 112 га землі – в разі прострочення платежу за отримане пальне, фірми-реалізатори могли зібрати даний урожай. Ще на таку ж суму підприємливий фермер закупив дизпального для приватного підприємства, директором якого він був. Гарантією оплати став усе той же урожай сої.

Коли ж термін оплати закінчився, а керівник не розрахувався повністю за отриманий товар, з’ясувалося, що ніякої сої у господарства немає – цієї культури на землях фермера взагалі не засівали. Більше того, дизельне пальне, отримане шляхом проведення шахрайських дій та махінацій, ділок устиг реалізувати ряду фірм і господарств, виручивши за нього більше 670 тисяч гривень.

Оборудка закінчилася для фермера порушенням проти нього кримінальної справи за ст. 209 Кримінального кодексу України – легалізація коштів, одержаних злочинним шляхом. Зараз вживаються заходи по відшкодуванню завданих збитків.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)