Обласна влада перетворить Хмільник на курорт-здравницю світового рівня

14.06.11 09:46 3185 2

Територія міста Хмільника Вінницької області оголошена курортом державного значення.

Обласна влада перетворить Хмільник на курорт-здравницю світового рівня

Сьогодні бальнеологічний курорт Хмільник, з його унікальними лікувально-природними факторами - радоновими та мінеральними водами, які за дослідними показниками перевершують навіть знані джерела із Цхалтубо та Баден-Бадену, торф’яними грязями та сприятливим кліматичним середовищем стає все більш популярним серед відпочиваючих, а його слава щороку успішно шириться Україною та світом.

З 1 червня - курорт отримав ще більші можливості. Адже 12 травня Верховна Рада України 304 голосами прийняла за основу проект Закону України «Про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення», який було підписано Президентом України 1 червня цього року.

«Новий статус Хмільника дозволить потенційним інвесторам більш охоче йти і працювати на цій території, тим більше, що вона дуже перспективна» - повідомив голова облдержадміністрації Микола Джига під час офіційної презентації Закону «Про оголошення природних територій міста Хмільника Вінницької області курортом державного значення».

«Хмільник – одне із небагатьох міст України, відносно якого окремий такий закон про зміну статусу. Тому ми з вами відповідатимемо за серйозну роботу з створення інфраструктури курорту світового рівня. Так до курорту необхідно зробити класну дорогу, якісні автошляхи. Саме від нашої з вами роботи, як у плані розбудови інфраструктури, так і рекламної кампанії буде залежати справжнє надходження інвестицій. Як приклад успішної співпраці - Південно-Західна залізниця для наших громадян підготувала новий маршрут «Хмільник-Вінниця-Хмельницький», який стартує вже через декілька тижнів», - зазначив голова облдержадміністрації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Свідомий
  Свідомий
  14-06-11, 16:04 | IP:217.30.199...
  чого регочеш Дмитре? у тому Хмільнику був хоч раз, ти взагалі хоча б знаєш з якого боку він знаходиться? Людей Хмільнику якраз і не позичати, з цим ресуром там все ОК. А інфраструктуру розбудують, саме про це в статті і написано.
 • 1. Дмитро
  Дмитро
  14-06-11, 11:26 | IP:217.30.202...
  ха-ха-ха...
  забудьте про Баден-Баден...
  не будет Хмельник мировым курортом.. никогда.. ближайшие 100 лет минимум...
  потому что хороший курорт - это не только лечебная вода, море или лес... это еще инфраструктура города, и самое главное ЛЮДИ...
  а новые люди где возьмутся? или те которые до этого нихрена не делали, теперь схватятся и все сделают по мировым стандартам!?!?!
  ха-ха-ха-ха....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)