На Вінниччині податківці викрили пункти «тіньового» збору металобрухту

19.07.11 10:33 2690

За два дні співробітники відділу податкової міліції у Немирівському районі вилучили з незаконного обігу більше 150 тонн брухту чорних металів.

На Вінниччині податківці  викрили пункти «тіньового»  збору металобрухту

Факт незаконної заготівлі металобрухту виявлений на двох майданчиках, де директори фірм закуповували продукцію по ціні 2 гривні за кілограм. Між тим, податківці встановили, що жодних дозвільних документів, передбачених Законом України «Про металобрухт» та відповідними ліцензійними умовами, а також закупівельних актів, які підтверджують походження товару, у посадовців фірм-закупівельників не було. Іншими словами, більше 70 і 80 тонн металобрухту, виявленого на обох майданчиках на загальну суму понад 300 тисяч гривень, перебували повністю в тіньовому обігу, жодної гривні податків із проведених операцій до бюджету не сплачувалося.

Уся продукція описана і вилучена з незаконного обігу. Посадовцям фірм загрожує кримінальна відповідальність за ст. 213 Кримінального кодексу України – порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом.

З початку нинішнього року співробітниками податкової міліції викрито 14 фактів порушень під час операцій по заготівлі та переробці металобрухту, вилучено з незаконного обігу даного товару на суму майже 1,5 млн. грн.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)