У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо

01.12.11 11:18 8716

Змагатись з тхеквондо можно з п’яти років

У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо

У понеділок, 28 листопада, пройшли міські спортивні ігри школярів з тхеквондо міста Вінниці (ВТФ).

Організатором змагань виступила Вінницька міська обласна федерація з тхеквондо за підтримки комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Всього змагалось 25 учасників, віком від 16 років, з трьох вінницьких шкіл №18, 26, 32 ,яких тренують п’ять тренерів.

А перед турнірами відбулись показові виступи молодих спортсменів під керівництвом тренера з цього виду спорту Аліни Новинюк.

Президент Вінницької обласної федерації з тхеквондо Сергій Кіпоренко, говорить, що такі змагання досить важливі.

- Ми хочемо популяризувати цей вид спорту, адже він є олімпійським, - говорить Сергій Кіпоренко. - Коли у 1998 році федерація з тхеквондо лише розпочинала проводити турніри, то у таких змаганнях брали участь понад 150 юнаків і дівчат. І ще одна мета — виявити кращу молодь, щоб вона могла взяти участь у подальших обласних і українських чемпіонатах у майбутньому. Бо попереду, за словами пана Кіпоренко, обласний чемпіонат.

Фото

У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо У Вінниці пройшли спортивні ігри школярів з тхеквондо

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Анна Мельник
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)