Свято Арена Боулу у Вінниці

04.11.08 12:01 2728

Федерація Американського Футболу України та "Вінницькі Вовки" запрошують Вас відвідати Чемпіонат України "Арена Боул 2008" який відбудеться 15-го листопада на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького.

Свято Арена Боулу у Вінниці

Протягом останніх 7 років у Вінниці не проводилося жодної гри з американського футболу(флаг-футбол не рахуємо), але нарешті настав час змін! Вперше за нову історію нашої команди у нас пройде турнір з арена боулу! Турнір має статус офіційного і є кубком України з арена боулу. Подія досить великих масштабів, оскільки запланована участь більше половини українських команд.

Запрошення до участі у турнірі отримали всі українські командми: Варяги(Донецьк), Карпатські Ведмеді(Ужгород), Слов’яни(Київ), Витязі(Київ), Титани(Севастополь), Танки (Луганськ) ну і ми. До 8.11.08 команди мають подати заявки для утвердження графіка змагань.

Детальніше про сам турнір:
  • дата проведення: 15-16 листопада 2008р.;
  • місце проведення: ЦПКіВ ім. Горького(стадіон);
  • початок ігор: 12:00;
  • вартість квитка: вхід вільний.
Запрошуємо усіх бажаючих подивитися гру справжніх чоловіків!!!

П.С. Відносно правил американського футболу, якщо хто їх не знає - переживати не варто, під час турніру будуть роздаватися інформативні брошури в яких ви можете дізнатися основне про цей спорт.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)