Міжнародний велотур «Відкрий серце для сиріт» фінішував у Вінниці

15.08.12 12:59 2796

14 серпня у Вінниці фінішував Міжнародний велотур «Відкрий серце для сиріт», який стартував 5 серпня з міста Чернівці. Цього ж дня учасники велотуру з різних міст України, а також з Білорусі та Росії, зустрілися із представниками влади Вінниці за «круглим столом», аби обговорити питання щодо влаштування дітей-сиріт до українських родин або ж до будинків сімейного типу виховання.

Міжнародний велотур «Відкрий серце для сиріт» фінішував у Вінниці

Акція «Відкрий серце для сиріт» має на меті не лише привернути увагу українських родин до питання сирітства, але й робити конкретні дії в напрямку змін у житті кожної дитини-сироти. Участь у ній беруть діти-сироти, їх прийомні батьки та батьки-усиновителі.

Загалом маршрут велотуру «Відкрий серце для сиріт» проходив через міста Чернівці, Недобоївці, Хотин, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Хмельницький, Старокостянтинів, Полонне, Хмільник і фінішував у Вінниці. Організаторами цієї акції виступили Благодійний фонд «Наступне покоління» (м.Київ) та Благодійний фонд «Майбутнє дітям України».

В рамках акції учасники велотуру зустрілися із заступником Вінницького міського голови Валентиною Балицькою та начальником служби у справах дітей Вінницької міської ради Людмилою Шафранською.

«Ми раді вітати учасників велопробігу у нашому місті, - говорить Валентина Балицька. – Крім того, хочу подякувати, що ви ще раз звернули увагу громадськості на проблеми дітей, які мають складні життєві обставини і які потребують допомоги. Сьогодні на обліку перебуває 356 дітей-сиріт, проте із них 244 дитини вже знаходиться в закладах сімейного типу виховання. Також до кінця року планується створити у Вінниці ще п’ять прийомних сімей. Тому сподіваюсь, що у нашому місті поступово буде вирішено питання прийому в родини дітей, які знаходяться на вихованні в будинках-інтернатах».​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)