У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада

23.10.12 09:39 3160

22 жовтня 2012 року у Вінниці пройшла міська спартакіада «Повір у себе». Її учасники мали змогу випробувати свої сили у грі з настільного тенісу, настільного хокею, боулінгу, закидання м’яча у баскетбольну корзину, стрільби з гвинтівки.

У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада

Коли люди звершують героїчні вчинки, здобувають видатні перемоги, зривають гучні оплески, чи згадують вони свою першу зовсім ні для кого непомітну перемогу над своїм страхом чи ваганнями – над собою? Мабуть ні… Але ж тільки у маленьких перемогах ми набуваємо досвіду, рішучості, наполегливості для звершення нових більш значущих.

Ось таким святом перемог 22 жовтня 2012 року означилася міська спартакіада «Повір у себе», яку організували та провели Комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Міський центр соціально-психологічної та фізичної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» та дирекція Торгово-розважального центру «МЕГАМОЛЛ», на території якого й відбулося спортивне дійство. Учасники змагань могли випробувати свої сили у грі з настільного тенісу, настільного хокею, боулінгу, закидання м’яча у баскетбольну корзину, стрільби з гвинтівки. Хтось вперше знайомився з усіма видами спорту, а хтось пригадував давно забуті навички, але всі, без виключення, відчули спортивний адреналін, змагаючись за перші місця. Емоції виплескувались назовні і кругом сяяли посмішки. Здавалось, що нема переможених,а всі є переможцями, тому що здобули новий власний досвід, який буде поштовхом й допоможе йти вперед до нових звершень…

Але змагання є змагання! Судді були непохитними й ретельно підраховували набрані очки у всіх видах змагань кожного учасника. Нагородження відбувалось під гучні оплески та радісні вигуки. Медалі та дипломи знайшли своїх володарів. А от переможницею усіх спортивних змагань та володаркою кубку стала Берегута Олександра учениця 33 школи м. Вінниці. З чим її й вітаємо.

А на завершення щедрі господарі ТРЦ «Мегамол» накрили святковий стіл, за яким була можливість обмінятися враженнями.

Ось так у тісній співпраці Комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» та ТРЦ «Мегамол» 22 жовтня 2012р. назавжди залишиться яскравим святом перемог у серцях як учасників, так і організаторів.

Фото

У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада У Вінниці для людей на візках відбулась спратакіада

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)