Учасники міжнародного турніру зі спортивної акробатики зустрілись із мером Вінниці

27.02.13 16:24 3158

27 лютого у спортивному комплексі «Авангард» стартує ХХІІ міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Зірки над Бугом». Представники 14 країн-учасниць, які дивуватимуть вінничан акробатичними номерами та стрибками на акробатичній доріжці, напередодні офіційного відкриття турніру, зустрілись із міським головою Володимиром Гройсманом.

Учасники міжнародного турніру зі спортивної акробатики зустрілись із мером Вінниці

Відсьогодні і до кінця тижня у місті триватиме ХХІІ міжнародний турнір «Зірки над Бугом», який фахівці оцінюють як малий чемпіонат світу. Цьогоріч на турнірі очікується рекордна кількість гостей – більше 450 найсильніших акробатів, тренерів та суддів із Азербайджану, Бельгії, Білорусі, Великої Британії, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Німеччини, Польщі, Португалії, Росії, Узбекистану та України.

Під час турніру зі спортивної акробатики «Зірки над Бугом» також відзначатиметься 65-річспортсмени зустрілися з мером міста Вінниціний ювілей української акробатики, відтак усі учасники матимуть нагоду поспілкуватися із ветеранами вітчизняної та світової акробатики. Головним суддею змагань традиційно буде суддя міжнародної категорії Леонід Голяк.

Спілкуючись із спортсменами, міський голова Володимир Гройсман зазначив, що з кожним роком географія турніру розширюється. «З багатьма із вас ми зустрічаємося щороку, приємно також і те, що багато учасників приїздять до нашого міста вперше, - говорить мер Вінниці. – Ми дуже раді зустрічі, і хотілося б, аби ви зберегли гарні спогади і про змагання, і про наше місто». Міський голова побажав учасникам змагань спортивних досягнень та гарних результатів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)