У Вінниці пройде відкритий турнір по дзюдо

27.02.13 16:48 3499

З 28 лютого по 3 березня у Спортивному Клубі "Ратибор-В" пройде Відкритий Всеукраїнський турнір із дзюдо "Кубок Ратибора". За перемогу змагатимуться юнаки від 10 до 13 років (двох вікових категорій: 2000-2001 р.р. і 2002-2003 р.р.). Проведенням і підготовкою турніру займається Вінницький Обласний Клуб Спортивних Єдиноборств "Ратибор-В".

У Вінниці пройде відкритий турнір по дзюдо

Схема змагань побудована відповідно до "олімпійської" системи і відповідає нормам і правилам, що діють на території України.

Початок змагань - о 11 годині 1 березня. Цього ж дня відбудуться змагання юнаків першої вікової категорії. Нагородження переможців цього ж дня о 16 годині.

2 березня виступатимуть юнаки другої вікової категорії, а останнього дня, 3 березня, змагатимуться команди.

За словами організаторів турніру, головною метою спортивної зустрічі є популяризація дзюдо з-поміж молоді, встановлення партнерських і дружніх зв’язків з представниками спорту з інших областей України.

Команди-переможці отримають призові Кубки і грошові винагороди.

За період свого існування Клуб виховав 4-ох разового чемпіона Європи і 4-ох разового чемпіона світу із універсального бою, двох срібних призерів і чемпіонів Європи з пауерліфтингу, чемпіона Міжнародного турніру з боксу і чемпіонку світу з пауерліфтингу.

Наразі у Спортивному Клубі "Ратибор-В" тренуються біля 300 учнів, вони активно беруть участь у спортивному житті країни.

Адреса Спортивного Клубу “Ратибор”: вул. Київська, 16

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)