Як вінницькі рятувальники гирі "тягали"

06.03.13 13:44 3238

5 березня 2013 року в спортивному залі Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було проведено змагання з гирьового спорту на першість УДСНС області.

Як вінницькі рятувальники гирі "тягали"

Представники підрозділів оперативно-рятувальної служби змагалися у 3-х вагових категоріях: до 70, до 80 та понад 80 кілограмів. В переліку вправ, які виконували учасники, – поштовх двох гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Протягом змагань учасники команд продемонстрували добрі результати.

змагання з гирьового спорту

У ваговій категорії до 70 кг перше місце виборов Іван Тимінський, у ваговій категорії до 80 кг переміг Андрій Тетєрін, а у ваговій категорії понад 80 кг першість виборов Ігор Нікітін. До речі, усі вони курсанти Вінницького вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

змагання з гирьового спорту

Загальний підсумок визначався за сумою двоборства. Перше місце здобула команда училища, друге місце зайняла команда 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, третьою стала команда аварійного рятувального загону спеціального призначення.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ТУ МНС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)