У Вінниці стартуватиме 100 - кілометровий Водний марафон

01.04.13 16:46 3406

У Вінниці в акваторії Південного Бугу на «Спартаку» (СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської) 6 квітня стартують учасники традиційного щорічного відкритого Водного марафону «Екстрім – ралі 2013» на Кубок Вінниччини памяті Олександра Квятковського.

У Вінниці стартуватиме 100 - кілометровий Водний марафон

Організатори змагань: облцентр «Спорт для всіх», «Туристско – спортивний союз» та Федерація спортивного туризму Вінниччини.

Дистанцію, як і минулі роки, у 100 км від Вінниці до села Сокільця Немирівського району учасники будуть долати у 2 етапи. У перший день – це 50км до райцентру Тиврів (до автомобільного мосту), у другий день решту маршруту, - теж 50км. Орієнтовний час долання всієї дистанції складає приблизно 11 годин.

Зазначимо, другий етап набагато важче через наявність порогів, і саме через це змагання відносяться до категорії екстремальних. Спортсмени, зазвичай, дають розписку, що, усвідомлюючи небезпеку, індивідуально кожний відповідає сам за себе.

У Марафоні приймуть участь катамарани (4 спорстмена), байдарки (2) та каяки (минібайдарки) с одним учасником.

Урочисте шикування та відкриття змагань відбудеться о 9-00 на «Спартаку».

За словами заступника керівника облцентру «спорт для всіх» Володимира Жицького, цьогоріч змагання будуть більш представницькими, ніж у минулому році - очікується участь орієнтовно до 180 спортсменів – екстремалів з різних областей України, Росії та Молдови.

Запрошуються на старт (на «Спартак» всі шанувальники цього неординарного виду спорту.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Володимир Баженов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)