Як ми повідомляли, національна збірна України з хокею на траві зіграє 3 товариські матчі зі збірною Білорусі, які будуть мати тестовий характер.

Ігри відбудуться на стадіоні у Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

хокей на траві

Розклад цих зустрічей:

• 30 квітня - 17.00.
  • 1 травня - 17-00
  • 2 травня - 17-00.

Нагадаємо, у серпні 2011 року офіційний матч нашої збірної з білорусами на чемпіонаті Європи у Вінниці виявився вкрай драматичний, але звершився перемогою України з рахунком 5:2.

Тоді наші відкрили рахунок, але білоруси одразу підсилили гру і забили у відповідь 2 голи. Після перерви підопічні Павла Мазура і Миколи Касянчука довго не могли «підібрати ключик» до воріт Білорусі. Хвилювання за результат матчу вже зашкалювало. І, ось, нарешті, за останні 17 хвилин гри 4 голи «посипалися» один за одним. Повністю заповнені трибуни щиро вітали перемогу наших.

Отже, знов очікуються цікава гра з білорусами.