Нагадаємо, наприкінці квітня цього року на чемпіонаті України з веслування серед дорослих вінниччани здобули також багато медалей, - 6 золотих, 1 срібну та 11 бронзових медалей.

Сергій Бутенко, Світлана Римкевич (у центрі)

Вінницькі юніори та молоді байдарочники і каноїсти СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської (директор В’ячеслав Настюк) теж «не пасуть задніх» в Україні, - привезли з Дніпропетровська з чемпіонату України серед молоді до 23 років та юніорів 1995-1996 р.н. цілий коших медалей різного гатунку, - 4 золотих, 4 срібних та 2 бронзові; всього 10!

Світлана Римкевич

Змагання проходили на спеціальному веслувальному каналі (в затоці Дніпра) 28 травня – 1 червня. Погодні умови сприяли спортсменам – практично не було вітру. А зібралися на чемпіонаті більше 700 кращих молодих веслувальників України. Виступити з успіхом на цих змаганнях, завоювати медалі – це, безумовно, досягнення.

Найбільша вдача у майстра спорту (м/с) байдарочниці 20-річної Світлани Римкевич. Її здобутки вражають - 3 золоті медалі! Всі вони завойовані на дистанції 500м: на байдарці – одиночці, на байдарці – двійці та на байдарці – четвірці.

Майстер спорту міжнародного класу каноїст Віталій Голюк (вихованець СДЮШОР, нині - ШВСМ) завоював золоту медаль на дистанції 200м та «срібло» на 500м.

М/с Ірина Слюсаренко здобула срібну медаль на 200м на байдарці – двійці та «бронзу» на дистанції 500м на байдарці – четвірці.

Богдан Стецюк

М/с Богдан Стецюк здобув срібну медаль на дистанції 500 м на байдарці – двійці та «бронзу» на дистанції 1000м і теж на байдарці – двійці.

Юніорка - першорозрядниця Дар’я Шпакова здобула срібну медаль на дистанції 200м на байдарці – двійці.

Отже, вочевидь, є реальне підкріплення олімпійській чемпіонці – 2008 та двічі срібній призерці Олімпіади - 2012 і чемпіонці світу Інні Осипенко – Радомській.

ДСвітлана Римкевич.екілька запитань кращій веслувальниці серед молоді Світлані Римкевич.

- Світлана, чим запам’ятався «тричі золотий» для вас чемпіонат України?

- Головне, що все пройшло добре, без будь – яких випадковостей.

- Ви продовжуєте навчання?

- Так, наразі я закінчую ІІІ курс у Вінницькому Педуніверситеті по спеціальності фізвиховання.

- І декілька слів щодо майбутньої Олімпіади – 2016 у Бразилії?

- Я можу сказати зараз лише те, що буду робити все, щоб поїхати на цю Олімпіаду.

Говорить керівник Вінницької спортивної делегації у Дніпропетровську тренер СДЮШОР ім. Юлії Рябчинсьеої Сергій Бутенко.

- Сергію Леонідовичу, вочевидь, особливо прогресує ваша вихованка Світлана Римкевич.

- Так. ЇЇ виступи радують, успіхи беззаперечні.

Тренер Сергій Леонтович- Як ви в цілому розцінюєте виступ веслувальників Вінниці?

- Зрозуміло, що добре. Хочу окремо відмітити медалі Богдана Стецюка.

- По результатах цих змагань є рішення про участь у чемпіонаті Європи?

- Так. Від Вінниці мають поїхати на чемпіонат Європи серед молодих веслувальників Віталій Голюк, Світлана Римкевич та Богдан Стецюк. Змагання незабаром почнуться.