Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

02.08.13 21:11 3806

1 серпня у парку Дружби народів стартував триденний Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації. 100 спортсменів зі всієї України до 3 серпня будуть «шукати лисиць» у парку біля Вишенського озера.

Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

На змагання до Вінниці приїхало 14 команд, представники міста Київ, АР Крим, Вінницької, Волинської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Сумської, Харківської та Херсонської областей, а також гості з Російської Федерації. Серед них - дев’ять Заслужених майстрів спорту України, 22 майстри спорту України міжнародного класу, дев’ять майстрів спорту України, 28 кандидатів у майстри спорту.

Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Організатори розповіли, що цей чемпіонат є черговим відбірковим етапом формування збірної України, яка буде представляти національні кольори на Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації, що відбудеться на початку вересня у Польщі.

За словами головного судді Чемпіонату Сергія Майбороди, вінницькі спортсмени показують середні результати, але рівень організації змагань у Вінниці — достатньо високий.

Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

Про результати кожного дня змагань можна дізнатися на сайті http://www.ukraine.ardf.ru/ Нагородження фіналістів відбудеться 3 серпня о 19:30 на набережній ROSHEN.

Довідка:

«Полювання на лисиць» або спортивна радіопеленгація (СРП) – дисципліна радіоспорту, що зародилася в Європі відразу після Другої світової війни. Радіопеленгація – визначення напрямку на джерело радіовипромінювання. Радіопеленгацію здійснюють за допомогою радіопеленгаторів. Радіопеленгатор складається з антенної системи та приймально-індикаторних вуст. Унікальний характер СРП – це знаходження за якомога менший час (обмежений зазвичай 120-ма хвилинами) необхідного числа передавачів (звичайно 5, 4 або 3), прихованих на невідомій території. Це вимагає спеціальних навичок: володіння радіоприймачем і визначення відстані, точне читання карти, оцінка вибору маршруту, концентрація мислення, швидке прийняття рішення, біг в природному ландшафті і таке інше.

Фото

Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації Вінниця приймає Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)