Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада

30.10.13 15:40 3497

Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узелкова та Олександра Усика в рамках підготовки до боксерського турніру "K2 Promotions"

Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада

Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова в рамках підготовки до боксерського турніру 9 листопада

«В даний момент я активно готуюся до майбутнього бою, - розповів журналістам Узєлков. - На тренувальній базі в Кончі -Заспі перебуваю вже місяць. Загальну і спеціальну фізичну підготовки ми завершили. Зараз проводжу спаринги і займаюся тактичною підготовкою. Ми готуємося конкретно під Джейдона Кодрингтона. Очікую, що Кодрингтон надасть мені гідний опір».

«Зрозуміло, я збираюся закінчити бій перемогою. Вигравати у Кодрингтона планую за рахунок сили, техніки і свого удару, який нокаутує. Але виключно на дострокову перемогу не налаштовуюся, адже ніколи не можна спланувати нокаут. Потрібно боксувати і показувати хороший бокс, і тоді , якщо у тебе є удар, то нокаут сам прийде».

Нагадаємо, бій відбудеться 9 листопада у Палаці спорту в Києві.

Фото

Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада Фоторепортаж з відкритого тренування В'ячеслава Узєлкова перед боєм 9 листопада

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)