У Вінниці пройдуть відбірні змагання Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола – Ігри Чемпіонів»

19.03.09 02:03 5399

Вінниця втретє прийматиме обласні змагання відбірного тура Всеукраїнського шкільного руху «Біола – Ігри Чемпіонів» Девіз змагань: «Будь першим!» Організатор та ідейний натхненник проекту – ТМ «Біола».

У Вінниці пройдуть відбірні  змагання Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола – Ігри Чемпіонів»

Ігри Чемпіонів

19 березня о 12:00 у Легкоатлетичному манежі, що на вул. Генерала Арабея, 3 за право представляти свою область на фінальній частині змагань в МДЦ «Артек» боротимуться кращі команди з усієї Вінницької області.

В проекті «Біола – Ігри Чемпіонів» планують взяти участь школярі майже 18 тис. українських шкіл. Відбірні тури пройдуть в 22 обласних центрах України. Оргкомітет підготував видовищну спортивну програму для дітей-учасників та глядачів. Усі, хто бажав, мали змогу стати учасниками найяскравішого шкільного дійства. Для цього потрібно було сформувати шкільну команду, яка складається з 7 учнів різних класів однієї школи (дівчатка – 5,7,9 класів, хлопчики – 5,6,8,10 класів) і просто подати заявку на участь у відбірному турі.

Ігри Чемпіонів

Змагання вже відбулися у 20 регіонах України. У Вінниці планують змагатися 19 команд Вінниці та Вінницької області.

Команди-переможці відбірних турів зустрінуться в МДЦ «Артек», щоб визначити чемпіона Всеукраїнських дитячих спортивних змагань «Біола – Ігри Чемпіонів» 2009 року.

Ігри Чемпіонів

Національний шкільний рух проходить за підтримки Президента України. Організаторами спортивних змагань "Біола - Ігри Чемпіонів" виступають ТМ «Біола», Асоціація атлетів "Клуб "Біола"", Міністерство сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Всеукраїнський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", обласні та міські управління, під патронатом Національного Олімпійського комітету України.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)