Чемпіонат України з боротьби самбо пройде у Вінниці (оновлено)

19.03.09 02:21 2901

21-22 березня у приміщенні спортивного комплексу «Колос» (вул. Генерала Арабея) пройде чемпіонат України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок, приурочений пам’яті Івана Мазепи.

Чемпіонат України з боротьби самбо пройде у Вінниці (оновлено)

В змаганнях приймуть участь 240 найсильніших спортсменів збірних команд 27 регіонів нашої держави.

На сьогоднішній день самбо культивується більш як у 70 країнах світу. Самбо являється одним з чотирьох основних міжнародних видів змагальної боротьби серед дорослих, які практикуються на даний час (інші три – Вільна боротьба, Греко-римська боротьба і Дзюдо). Родоначальником боротьби самбо вважають Василя Сергійовича Ощепкова. Цей вид спорту є синтезом багатьох національних видів єдиноборств, поширеного на території колишнього Радянського Союзу. З 1966 року самбо отримало міжнародне визнання та було включено у Міжнародну любительську федерацію (ФІЛА). В 1981 році Міжнародний олімпійський комітет визнав боротьбу самбо олімпійським видом спорту. У 1985 році - оголошено про народження Міжнародної любительської федерації самбо.

Усі любителі спорту та бажаючі насолодитись чудовим видовищем запрошуються на відкриття чемпіонату, яке відбудеться 21 березня об 11 годині.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)