djuice гол 2009Протягом двох днів, 21 та 22 березня, відбулися матчі міського етапу ІV Всеукраїнського чемпіонату з футболу серед школярів «DJUICE ГОЛ 2009». За право вийти до наступного – регіонального – етапу боролися юні футболісти й танцівниці з груп підтримки в 64 містах України.

Всеукраїнський шкільний чемпіонат з футболу «DJUICE ГОЛ 2009» набирає обертів і неухильно наближається до своєї кульмінації. Отже, позаду вже другий, міський, етап змагань, у ході якого команди доводили свою першість у межах рідного міста. За правилами чемпіонату «DJUICE ГОЛ 2009», аби визначити кращу шкільну футбольну збірну міста, команди-учасниці грали два тайми по 15 хвилин із десятихвилинною перервою. У Вінниці змагалися команди із 16 шкіл: № 18, 13, 14, 4, 20, 33, 34, 27, 29, 23, 10, 1, 15, 2, технічного ліцею та Калинівської ЗОШ № 1.

Ігри проводяться за олімпійською схемою, тобто на вибування. Переможець визначався 21 та 22 березня в матчах 1/8, 1/4, півфіналу і, звичайно ж, у фінальній грі міського етапу «DJUICE ГОЛ 2009».

Найсильнішою командою Вінниці стали футболісти зі школи №33. У фіналі вони перемогли збірну 15-ї школи з рахунком 1:0. Саме підопічні Кравчука Петра будуть представляти Вінницю на регіональних змаганнях у Києві (північний регіон). Кращим форвардом міста став Спіцин Євгеній зі школи №33, під час міського етапу ним забито 5 м’ячів у ворота суперників. Кращим воротарем став Кармазін В’ячеслав зі школи №18, він пропустив усього один м’яч суперника.

група підтримки

На міському етапі до юних футболістів приєдналися дівчата з груп підтримки. 21–22 березня вони розпочали змагання за звання чемпіонів «DJUICE ФАН 2009». Учасниці «DJUICE ФАН 2009» виступали зі спортивно-танцювальними номерами у перервах між основними матчами. Їхні виступи додали яскравих емоцій футбольному змаганню, а кращими серед вінницьких груп підтримки авторитетне журі визнало дівочу команда зі школи № 27 (тренер Розводовська Тамара).

Тож тепер переможців міського етапу чемпіонату чекають ігри регіонального етапу, які відбудуться 11 квітня в Києві, Одесі, Львові та Харкові (північ, південь, захід, схід) і визначать квартет кращих шкільних збірних України в кожному регіоні. Фінали «DJUICE ГОЛ 2009» та «DJUICE ФАН 2009» відбудуться 16 травня у Києві.