Більше 400 дітей взяли участь у міжрегіональних змаганнях зі спортивного бального танцю «Діамант Поділля»

30.01.14 08:52 3992

Клуб спортивного танцю «Грація» гостинно вітав на вінницькому паркеті учасників міжрегіональних міжклубних змагань зі спортивного бального танцю «Діамант Поділля».

Більше 400 дітей взяли участь у міжрегіональних змаганнях зі спортивного бального танцю «Діамант Поділля»

Як зазначив Олександр Мацюк, вперше конкурс «Діамант Поділля»провели у 1993 році. Тоді він мав статус міжнародного, тому взяли участь у ньому представники Молдови, Білорусії та Росії. Потім настала невелика перерва, після якої «Діамант» засяяв з новою силою.

Взяти участь у змаганнях приїхали більше чотирьохсот представників із Житомирської, Рівненської, Львівської та Хмельницької областей. Для дітей це чудова нагода перевірити власні вміння та позмагатися за нагороди. За кожним рухом конкурсантів дивиться компетентне журі, оцінки якого вирішили долю призів. Про вимоги до танцювальної пари знають і юні конкурсанти, тому намагалися виступити якнайкраще.

За словами організаторів, подібні змагання є важливою складовою у формуванні майбутнього танцюриста, адже допомагають вдосконалювати професійні якості.

Організатори вдячні Управлінню внутрішніх справ у Вінницькій області за надане приміщення, де й проходили змагання «Діамант Поділля».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)