Спортивні чиновники відхрестились від «тітушок»

26.02.14 17:33 2237

Керівники облспортуправління і вінницького відділення НОК заявляють, що не причетні до організації бойовиків та провокаторів для провладних мітингів, а також для побиття мирних протестуючих на Майдані Києві.

Спортивні чиновники відхрестились від «тітушок»

«На превеликий жаль, серед тих, хто застосовував фізичну силу проти мирного населення було чимало молодиків спортивної зовнішності, які називали себе «спортсменами», а фактично не мають жодного відношення до спорту. Заявляємо, що за увесь період протистоянь нами не було направлено для участі у конфлікті жодного спортсмена», - таке звернення від управління фізкультури та спорту ОДА та обласного відділення НОК оголосили їх керівники 24 лютого.

- Спорт має широке поняття і люди, які ним займаються не завжди є професійними спортсменами. НОК не може брати на себе відповідальність за усіх тих, хто, використовує свої можливості для побиття людей, хто стріляє у них, - каже Федір Новік начальник відділення олімпійського комітету.

При цьому, обіцяють функціонери, якщо «тітушок» серед своїх спортсменів знайдуть, то суворо покарають. Сергій Дідик, начальник облспортуправління підкреслює, що таких можуть, навіть, відсторонити від професійного спорту.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Теги: тітушки
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)