Бронзовим призером Чеміонату Європи став вінничанин

10.04.09 01:36 2595

"Наші спортсмени є гордістю Вінниччини" – зазначила заступник голови Любов Спіріднова під час зустрічі з бронзовим призером чемпіонату Європи 2009 року з вільної боротьби, заслуженим майстром спорту України Василем Тесьминецьким.

Бронзовим призером Чеміонату Європи став вінничанин

З 30 березня по 3 квітня 2009 року в м. Вільнюсі (Литва) відбувся чемпіонат Європи з вільної боротьби, де наш вінничанин здобув бронзову нагороду. Любов Спірідонова вручила Почесну грамоту від імені облдержадміністрації та обласної ради. Цінні подарунки Василь Тесьминецький отримав від управлінь з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації і міської ради та обласного відділу Національного олімпійського комітету України.

Як зазначив голова обласного відділу Національного олімпійського комітету України Федір Новиков, з 2008 року комітетом започатковане нагородження цінними подарунками кращого спортсмена місця. Так, у лютому поточного року цю нагороду отримав Артем Озерський – майстер спорту України з хокею на траві, який показав найкращі результати протягом місяця.

Під час зустрічі Любов Спірідонова зазначила, що не зважаючи на економічні труднощі, влада області та міста не залишається байдужою щодо підтримки кращих спортсменів Вінниччини. Для підтримки якісного тренування потенційних спортсменів будуть залучатися як державні кошти, так і кошти обласного, міського бюджету та бізнесових структур. Адже високі результати на всеукраїнських, європейських змаганнях, а тим більше, на Олімпійських іграх підіймають позитивний імідж держави та нашої області.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)