У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи

10.04.14 14:04 2144

Змагання з греко-римської боротьби триватимуть три дні

У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи

У манежі спорттовариства «Колос» триває чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів. У різних категоріях впродовж трьох днів змагатимуться спортсмени з різних областей країни. Усього – 180 учасників, з яких 34 – вихованці вінницьких спортивних шкіл.

Перемога на чемпіонаті у Вінниці означатиме для спортсмена отримання путівки на юніорський чемпіонат Європи з греко-римської боротьби, що відбудеться влітку.

Фінальні поєдинки відбудуться у суботу, 12 квітня з 9:00 до 14:00. Вхід вільний.

Фото

У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи У Вінниці борються за путівки на чемпіонат Європи

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)