Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

13.04.14 21:53 5529

Впродовж восьми раундів судді бачили перевагу серба

Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

В’ячеслав Узєлков вистояв усі вісім раундів проти серба Геарда Айетовича, але все одно поступився.

Інтернаціональний чемпіон за версією IBO у напівважкій вазі В’ячеслав Узєлков серйозно готувався до бою, що пройшов 12 квітня у рамках боксерського шоу «K2 Promotions» у спорткомплексі ТРЦ «Термінал» у Броварах. Дещо настрій було зіпсовано хіба що попереднім зважуванням, після якого 35-річному вінничанину довелось у короткий строк зігнати зайві грами, щоб відповідати своїй ваговій категорії.

Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

Підтримати вінничанина прийшли друзі, серед яких віднедавна «колеги по цеху» - Ігор Кондратюк і Слава Фролова, разом з якими В’ячеслав є суддею українського шоу «Україна має талант».

Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

Перебіг рейтингового бою був в цілому не на користь В’ячеслава. Маловідомий напівважковаговик Айетович виявився досить проворним боксером і його активність, схоже, стала неочікуваною для вінничанина. Узєлков зумів витримати увесь поєдинок, але перевага серба була очевидною. Врешті решт, це побачили й судді. Двоє суддів віддали перевагу Геарду Айетовичу (78-74, 77-75) і один – на користь В’ячеслава Узєлкова (77:76).

Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

Відео бою В’ячеслава Узєлкова проти Геарда Айетовича:

 фото: Вальдемара Горлушко

Фото

Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу Узєлков вистояв, але поступився Айетовичу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Андрій Руденко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)