З нагоди відкриття чемпіонату світу з футболу у Бразилії, вінничан запрошують на футбольний міні турнір

12.06.14 11:16 2237

Департамент культури м. Вінниці та Центр концертних та фестивальних програм запрошують усіх бажаючих до галявини творчості, яка буде проходитиме щоп’ятниці починаючи з 13 червня і до кінця літа на території біля ККЗ «Райдуга». На відвідувачів чекають різноманітні тематичні заходи, присвячені культурі, традиціям та звичаям народів світу.

З нагоди відкриття чемпіонату світу з футболу у Бразилії, вінничан запрошують на футбольний міні турнір

З нагоди відкриття чемпіонату світу з футболу у Бразилії, на вінничани вже цієї та наступної п’ятниці 13 та 20 червня чекає унікальна можливість провести вечір у гарному настрої та з користю для себе, ознайомитись з правилами гри у футбол та спробувати себе у ролі професійного футболіста, приєднавшись до участі у міні турнірі з футболу біля ККЗ «Райдуга» з 17 до 19 години. На учасників чекають різноманітні конкурси,  та вікторини на знання історії виникнення гри у футбол, а також інтерактивні ігри з м’ячем.  

Проект має на меті створення умов, що сприяють якісному дозвіллю для усіх верств населення міста Вінниця, яке сприятиме активізації здорового способу життя вільного від тютюну та спиртного, розвитку творчих та освітніх здібностей громади.

Отож, чекаємо усіх бажаючих прийняти участь у футбольному турнірі 13 та 20 червня з 17 до 19 години біля ККЗ «Райдуга».

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)