07 - 08 червня 2014 р. в м. Орава (Естонія) відбувся чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування (рогейн), на який з’їхалось більш як 620 учасників з 15 країн Європи.

Вінничанки Захарова Поліна, Дзема Катерина та Басюк Анастасія вибороли перше місце на Чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування

Змагання проходили на високому рівні за участі 239 команд різних категорій та віку. Усі учасники змагалися в 3-х групах: чоловіки, жінки та змішані команди . Крім того, команди розділялися на вікові групи: юніори, дорослі, ветерани та суперветерани (спортсмени, яким більше 55 років).

Краще дорослих виступили наші українські юніори та юніорки. Так, команда киян виборола 1 місце серед юніорів, які набрали 233 очка, а вінничанки , вихованки міської ДЮСШ № 2 Захарова Поліна, Дзема Катерина і Басюк Анастасія набрали 220 очок та вибороли 1 місце серед юніорок. Вони випередили своїх конкурентів більш як на 40 очок. Такий сильний виступ - гарний показник для участі в змаганнях більш вагомого рангу - чемпіонату світу, який проходитиме в серпні місяці цього року в США в районі м. Рапід Сіті.

Зі слів тренера Пронтішевої Людмили Павлівни - наші спортсменки в цьому році дуже добре підготовлені , дівчата готові показати на світовій першості лідерський результат, адже в цьому виді спорту найсильніші спортсмени знаходяться в Європі.

Для довідки:

Басюк Анастасія - переможниця чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування 2014 р., срібна призерка чемпіонату Світу зі спортивного орієнтування (рогейн) в категорії серед дівчат юніорів, майстер спорту України.

Захарова Поліна - переможниця чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування 2014 р., багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів України, Кубків України та міжнародних турнірів, майстер спорту України.

Дзема Катерина - переможниця чемпіонату Європи зі спортивного орієнтування 2014 р., призерка чемпіонату України, кандидат в майстри спорту України.

Пронтішева Людмила Павлівна - тренер-викладач відділення спортивного орієнтування міської дитячо-юнацької спортивної школи №2; Заслужений тренер України; Майстер спорту СРСР, підготувала низку переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи, Всеукраїнських та міжнародних змагань. Внесла вагомий внесок у популяризацію та розвиток спортивного орієнтування на Вінниччині. Автор книг, багатьох публікацій та Програм для ДЮСШ, СДЮСШОР зі спортивного орієнтування.