У групі «С» путівки у плей-офф вибороли Колумбія та Греція.

Матч еллінів з африканцями виявився з драматичним закінченням. Івуарійців влаштовувала нічия і до 93-ї хвилини саме вони проходили у 1/8, однак гол Самараса з пенальті, призначеного з грубої суддівської помилки, вивів далі саме команду Європи.

Чемпіонат світу: ще одна ТОП-збірна їде додому

У групі «D» розв’язка була не менш драматичною. У поєдинку Італії з Уругваєм італійцям достатньо було не програти і до 81-ї хвилини все йшло по їхньому плану…

Отже, відомо наступні пари у 1/8 фіналу. Так, Коста-Ріка зустрінеться з Грецією, а Колумбія – з Уругваєм.

Сьогодні вирішиться доля команд у групах «Е» та «F». У групі «Е» Еквадор зіграє з Францією (ТРК Україна, Футбол-1), а Гондурас – зі Швейцарією (Перший національний, Футбол-2). Початок о 22:55.

У групі «F» Нігерія зіграє з Аргентиною (ТРК Україна, Футбол-2), а Іран – з Боснією та Герцеговиною (Перший національний, Футбол-1). Початок о 18:55.