"Нива" у другому турі чемпіонату України програла у Чернівцях "Буковині" з рахунком 0:3.

Питання про переможця вирішилось ще у першому таймі. На 5 хвилині чернівчанин Климус відкрив рахунок, а на 29-й з пенальті Коробкін зробив рахунок 2:0. Спроби вінничан скоротити відставання успішними не стали, зате господарі відзначились ще раз - Євген Чуприна на 44 хвилині з подачі кутового вразив ворота і на перерву "Буковина" йшла з перевагою у три голи.

Наразі "Нива" з трьома очками перебуває на 7 місці (з 12-ти). Лідирують у групі "А" "Карпати-2" і "Буковина", які мають по дві перемоги.

Реабілітуватися за розромну поразку "Нива" зможе найближчої суботи 15 серпня. Вдома вінничани прийматимуть "Карпати-2". Початок матчу о 18:00.