Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики

30.04.15 16:21 2232 0

Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики

В області з 1 по 30 квітня проходив місячник «Спорт для всіх-спільна турбота». Проведені рейди-перевірки ходу робіт з упорядкування спортивних майданчиків і футбольних полів та їх готовності до експлуатації під час весняно-літнього сезону.

В рейдах взяли участь: начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови оргкомітету Олександр Олійник, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», заступник голови оргкомітету Віталій Копач, заступник директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Жицький.

Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики

Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики

Також, посадовці відвідали спортивний майданчик з 12 вуличними тренажерами, що будується на території школи в селі Радівка Калинівського району. Кошти для будівництва майданчика - 66 тисяч гривень, були отримані сільською радою на одинадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області.

Фото

Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики Упродовж місяця на території Вінницької області впорядковували спортивні майданчики

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)