У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров

30.05.15 09:28 3144

У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров

29 травня у Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання серед чоловіків. Захід організувала Молодіжна рада міста за підтримки відділу молоді та туризму міської ради та Teens Club «Універ». Участь у чемпіонаті взяло близько 100 людей.

У чемпіонаті з віджимання переміг Володимир Костомаров, віджавшись 150 разів

Перемогу здобув Володимир Костомаров з Вінницького обласного комунального гуманітарно–педагогічний коледжу. Він віджався 150 разів. Друге місце посів представник Вінницького відділення Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України Костянтин Зубарик (145 разів). Третім став В'ячеслав Розон з Вінницького транспортного коледжу, віджавшись 139 разів.

Нагадаємо, минулого року у Вінниці провели чемпіонат міста з присідання серед дівчат. Тоді бухгалтер Настя присіла 1635 разів і стала чемпіонкою Вінниці.

Чемпіонат міста з присідання

Фото

У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров У Вінниці відбувся чемпіонат міста з віджимання. Переміг Володимир Костомаров

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)