5 спортсменів-орієнтувальників з Вінниці на чолі з заслуженим тренером України Людмилою Пронтішевою стали переможцями Чемпіонату світу з надекстремального орієнтування (забіг на 24 години), що проходив 22-23 серпня поблизу полярного містечка Сааріселка, що неподалік батьківщини Діда Мороза у Лапландії на півночі Фінляндії.

Зокрема, чемпіонами світу 2015 року серед дівчат-юніорок стали Поліна Захарова та Катерина Дзема, а команда у складі у Анастасії Басюк, Володимира Бездітного та Сергія Нагорнюка виборола золото серед юніорських змішаних команд.

Вінничани перемогли на Чемпіонаті світу з надекстремального орієнтування у Фінляндії

Окрім, вінничан, які завоювали половину усіх нагород збірної України на цьому Чемпіонаті світу, срібло та бронзові нагороди везуть додому орієнтувальники з Херсона та Івано-Франківської області. Загалом, Україна була представлена 12 командами

До речі, українці на цьому чемпіонаті світу у медальному заліку увійшла до 5 найкращих збірних світу, випередивши збірну Росії, представництво якої на Чемпіонаті світу було утрічі більшим від збірної України.

Нагадаємо, що у червні вінницькі орієнтувальники завоювали три срібні та дві бронзові нагороди на Чемпіонаті Європи з надекстремального орієнтування (забіг на 24 години), що проходив у Новоградських горах на кордоні Чехії та Австрії.