У змаганнях, які проходили 29 листопада в м. Хмельницькому, взяли участь представники художньої гімнастики з усіх куточків України, – спортсменки Києва, Одеси, Львова, Кіровограду, Чернівців, Хмельницького, Кам'янець-Подільського, Вінниці та Калинівки (всього 302 гімнастки від 5 до 17 років).

У Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики «Золота стрічка» спортсменки Вінниччини вибороли близько 20 медалей різного ґатунку.

Успішно виступили вихованці Калинівської ДЮСШ (тренери - Вікторія Гаврилюк та Ольга Середюк).

Зокрема, за програмою майстрів спорту золоту медаль виграла Анастасія Ціхановська, у різних вікових категоріях і вправах зі стрічкою, м'ячем, обручем, скакалкою, булавою тощо і без предметів «золото» здобули також кандидат у майстри Марина Вітюк, Софія Ткач, Єва Кравчук, Сандра Острожинська, Тетяна Кривенко, Софія Подчешинська, Олена Кривенко, Даша Багрій.

Ще дві золоті медалі виграли вихованці тренера Ірини Шевчук Вінницької ДЮСШ «Темп» Даша Палагно та Марина Перекос.