Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу

13.01.16 14:08 969 0

Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу

12 січня 2016 року в КО «Спорткомплекс «Здоров’я» з нагоди зимових свят серед дітей-вихованців КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» провели фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я». Захід провели представники КЗ «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Вінницьким відділенням НОК України

В програму заходу входили змагання з флорболу, дартсу, настільного тенісу; настільного хокею; футболу; шашок; сорсо та кеглей.

Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, тенісу, сорсо та флорболу

Фахівці з КЗ «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соцiотерапiя» та Вінницького обласного центру здоров’я також провели бесіду з вихованцями «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей» щодо здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок у дітей.

Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, тенісу, сорсо та флорболу

По закінченню заходу діти були нагороджені грамотами та сувенірною продукцією від обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» і подарунками від Вінницького відділення НОК України.

Фото

Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу Вихованцям центру соціально-психологічної реабілітації влаштували змагання з дартсу, сорсо та флорболу

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)