Легкоатлетична естафета в цьому році змінить місце проведення

22.04.08 19:05 2566

6 травня у Вінниці відбудеться традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги. В цьому році естафета переноситься до мікрорайону Вишенька.

Легкоатлетична естафета в цьому році змінить місце проведення

Учасники збірних команд навчальних закладів подолають дистанцію в 5 км 760 м. «Ми вирішили повернутися до традицій 70-80 років минулого століття, коли естафета розпочиналася від літака, встановленого на проспекті Космонавтів. У минулі роки під час естафети перекривалися вулиці Соборна та Хмельницьке шосе, які є центральними транспортними артеріями Вінниці. З завантажених транспортом вулиць цього року буде перекрита тільки Келецька і то лише на 5 хвилин. Проведення спортивного заходу в цьому мікрорайоні не вплине на ритм життя міста», - каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Урочисте відкриття та старт естафети відбудеться о 15 годині на проспекті Космонавтів біля літака. Закриття естафети - о 16 годині біля центрального входу в парк Дружби народів на перехресті вулиць Стахурського та проспекту Космонавтів. З 15 по 16 годину буде призупинений рух автотранспорту по проспекту Космонавтів до вулиці Стахурського та з перехрестя вулиць Пирогова і Юності до перехрестя вулиць Пирогова і Гніванського шосе.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)